פנלים מבודדים

בשנים האחרונות ניתן לראות מבנים יבילים תחת כל עץ רענן. מבנים הנבנים במהירות הבזק, במחירים יותר נמוכים אך בגימור מושקע. אך לא ניתן לצפות למבנה איכותי באמת אם לא מקדישים מעט מחשבה לבידוד. כיצד ניתן לשפר את הבידוד של מבנים על מנת שתשרור בהם טמפרטורה נעימה יותר? כדי שלא יהיה חם מאוד בקיץ או קר בחורף? לצורך כך ניתן לעשות שימוש בפתרונות שנקראים פנלים מבודדים. חברת ע. מעיין תעשיות בע"מ מתמחה באספקה של פתרונות מסוג זה, למבני מגורים, למבני תעשיה, למחסנים, כפתרון לחדרי ביטחון, מרפסות ובידוד של גגות.

ליצור בידוד – בשכבות

בעבר ניתן היה למצוא פתרונות בידוד שסיפקו מענה חלקי, אולם כיום המצב שונה. את השיפור הניכר הצליחו להשיג היצרנים המובילים בזכות הרעיון של בידוד בשכבות. פנלים מבודדים שעשויים כמה וכמה שכבות יצליחו להשיג תוצאות מעולות גם בסביבה חמה מאוד וגם בסביבה קרה מאוד.

חשוב לדעת כי פנל מבודד עשוי שכבות יהיה לא רק יעיל יותר אלא גם חזק, יציב ועמיד יותר. במהלך הייצור מרכיבים חלקים שונים כגון פרופילים אל אלומיניום, פיסות של פלדה, פתרונות מוקצפים. את הפנלים ניתן לשלב עם מבנים הכוללים פח, עם קירות גבס, עם גגות וכן במבנים המשמשים לחקלאות, לתעשייה או למגורים. חברת ע. מעיין תעשיות בע"מ מתמחה בייצור פנלים מעולים, התפורים במיוחד למידותיו ולצרכיו של המזמין.

שומעים את השקט

חשוב לדעת כי ניתן לייצר פנלים מבודדים לפי מפרט רצוי, בעוביים שונים. פנל עבה יותר יהיה יציב יותר וגם אפקטיבי יותר. אם אתם סובלים מקור בחורף או מחום בקיץ, ככל הנראה שאתם זקוקים לפנלים מאיכות גבוהה. ניתן ליישם אותם בשיפוץ או שיקום מבנים ישנים או לשלב אותם בתוכניות של הקמת מבנה חדש. מלבד העובדה שיהיה לכם הרבה יותר נעים, אתם גם צפויים ליהנות מיותר שקט ושלווה.

לאחר שמתקינים פנלים מבודדים בעלי איכויות אקוסטיות מרגישים מיד בהבדל. בזכות הפנלים הללו לא צריך לסבול מרעש גם אם בסביבה מתפתל לו כביש הומה וגם אם לא רחוק ישנו אזור תעשיה מרעיש. למעשה, פנל מבודד הוא אמצעי יעיל שמותקן גם בלא מעט מפעלי תעשיה. זה מאפשר למפעל לעמוד בתקני רעש מחמירים. פתרונות בידוד משמשים גם במתקני תרבות וספורט, ספריות, משרדים, אולמות, מסעדות.

אל תהססו – התקשרו

חברת ע. מעיין תעשיות בע"מ גאה לקחת חלק בפרויקטים מגוונים של הקמת מבנים, תשתיות ופתרונות בידוד. עד כה, סופקו והוקמו פנלים מבודדים במספר רב ולשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. החברה מציעה מגוון פנלים ופרופילים, צינורות ותשתיות, מרכיבים לבניה קלה ומבנים יבילים. מספקים אמצעים שיכולים להחליף בניה מסורתית, מרכיבי בטון מגושמים, יקרים ולא אסתטיים. נחוץ לכם סיוע בתכנון, בבניה או בעיצוב? זקוקים לתוספות בניה מעולים? אל תהססו, התקשרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.