מטף כיבוי אש ביתי

בכל בית, בין אם מדובר בבית פרטי או בדירת מגורים, רצוי מאוד להחזיק מטף כיבוי אש ביתי. בפרט אם מדובר בבית שיש בו ילדים או אנשים מבוגרים. מטף זה יהיה בשימוש, אם חס וחלילה, תפרוץ שריפה. בעזרת ציוד כיבוי אש ידני, יהיה ניתן לכבות אותה באופן מיידי.

לפני שנסביר מתי בדיוק משתמשים במטף כיבוי אש ביתי, אילו סיטואציות יכולות להתרחש אשר נידרש בהן להשתמש במטף כזה, חשוב לומר, יש לרכוש ציוד כיבוי אש ידני אצל גורמים מוסמכים בלבד ולא בכל מקום. הן בגלל שחשוב שאותו ציוד יהיה תקני ויהיה ניתן להשתמש בו בקלות ובצורה פשוטה, והן בגלל שאם במקרה נקנה ציוד לא נכון ולא מקצועי, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בזמן האירוע ללא כלים בשביל לכבות את האש וזו עלולה לכלות את המבנה לגמרי, בין אם מדובר בשריפה קטנה שמתפתחת לשריפה גדולה ובין אם מדובר בשריפה גדולה ממילא.

לאילו צרכים אנחנו זקוקים למטף כיבוי אש ביתי

נניח ואנחנו מכינים ארוחה במטבח, הגז נשאר דלוק ויוצר שריפה, אחת האופציות שעומדות לרשותנו לכיבוי השריפה היא ציוד כיבוי אש ידני. הכוונה כאמור למטף כיבוי אש ביתי או צינור מים. יש לנו כמובן אופציות להרכיב במקום ספרינקלרים שיותקנו על התקרה, אך הם עלולים להיות בעייתיים, שכן ייתכן ובכל מקרה בו מדליקים אש הם ייעבדו, דבר שעלול להיות לא נעים ולא טוב. אנחנו יכולים להשתמש בגלאי עשן, שגם הם לא בהכרח יהיו נוחים לשימוש או יאפשרו כיבוי שריפה בצורה מושכלת.

מטף כיבוי אש ביתי הוא פתרון גם עבור מי שמכין ארוחות בגינה או בחצר. לא פעם אנחנו רואים בסרטים כיצד שריפות פורצות כתוצאה מחוסר תשומת לב של רגע, בו מכינים ארוחה על המנגל או על הגרילר. אז צריך להשתמש במטף שכזה בשביל לכבות אותה. חוסר תשומת לב יכולה להיות נוכחת גם כשמעשנים סיגריה או סיגר ולא מכבים אותם כראוי. זה עלול לגרום לשריפה.

אם אתם מחפשים מקום מקצועי לרכוש מטף כיבוי אש ביתי, זה הזמן לפנות אלינו, חברת נור אש. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מטף כיבוי אש 6 ק"ג, וכן מטפים מסוגים אחרים, כמו כן אנחנו מציעים ציוד כיבוי אש ידני מסוגים נוספים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.