השתלות שיניים

אם אתם נזקקים להשתלות שיניים בטח תשמחו לדעת שכיום זה הליך שגרתי ופשוט. למעשה, השתלות שיניים שמבוצעות היום מקנות לכם כמטופלים יתרונות רבים שלא היו בעבר, למשל : הן מהוות פתרון של קבע במקרה של שיניים חסרות שגרר תפקוד לקוי של הלסת. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי כיום השתלות שיניים מתאימות כמעט לכל אחד. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי להבין איפה ואיך עושים את זה בהצלחה

השתלות שיניים שמבוצעות ביום אחד

אם אתם רוצים לבצע השתלות שיניים בשיטת "זבנג וגמרנו" בטח תשמחו לדעת שזה אפשרי. כיום ניתן לבצע השתלת שיניים תוך יום אחד בלבד ולחסוך סבל ממושך. בנוסף, השתלת שיניים ביום אחד מתאימה למי שעומד בפני ארוע חשוב וחייב להיראות במיטבו בהקדם. אבל האמת היא שכולנו רוצים להיראות במיטבנו 24/7 ואין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. אולי זה לא פוליטיקלי קורקט להגיד שהמראה החיצוני נחשב אבל זו לצערנו האמת הערומה.

אולי תתפלאו לדעת אבל אחד הדברים הראשונים ששמים אליהם לב הוא מצב השיניים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבעיות שיניים שונות פוגעות לא רק במראה החיצוני, אלא גם ביכולת הדיבור, ביכולת הלעיסה ובאופן כללי משנות את האיזון הבריאותי של הלסת כולה. למעשה, בהשתלה של שיניים ניתן לכלול מספר אופציות, למשל:

  • הוספת כתרים קבועים על השתל
  • ייצוב השתלים באמצעות חיבור מייצב שמונע אפשרות של ניידות
  • ביצוע של גשרים על גבי השתל

עם זאת, כמו בכל תחום יש לבחור בטובים ביותר כדי להבטיח את בריאותכם. למשל בתחום הדנטלי מומלץ לבחור ברופא שיניים שמבצע השתלות של שיניים באמצעות הדמיה ממוחשבת. הדמיה זו משמשת לקביעה של המיקום המדויק של השתל ומקלה על תהליך ההחלמה. ואם אתם מתלבטים בין רופאי שיניים שונים בטח תשמחו לדעת שחיפושיכם הסתיימו מסיבה אחת – מצאנו את רופא השיניים המושלם.

הרופא המושלם

בואו להכיר את ד"ר ערן שומר, רופא שיניים עם רשיון לעבוד בתחום הדנטלי בישראל ובאירופה. לד"ר שומר נסיון רב בתחום שיקום הפה והוא עבר הכשרות רבות בתחום, בעיקר בנושאי אסתטיקה הפה, שיקום וכירורגיה דנטלית. ד"ר שומר מבין שהחיוך הוא כרטיס הביקור של כולנו ועושה הכל להבטיח חיוך מושלם. ועל זה נאמר – חיוך מושלם הוא פרי עבודתו של רופא שיניים מושלם.

ד"ר שומר עובד במחלקת שיקום הפה של תל השומר ומקבל גם במרפאתו הפרטית בחיפה (מוריה 9). אתם מוזמנים ליצור איתו קשר באמצעות הטלפון שמספרו 072-3380889 ולגלות את ההבדל. במקום מבצעים טיפולי שיניים בשיטות שונות באמצעות מכשור מתקדם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הכי טובות שיש. ואגב, במקום מבצעים טיפולים לבעלי חרדה דנטלית על בסיס סבלנות, מקצועיות ומהירות ואתם תשאלו דבר אחד – איפה היינו עד עכשיו?