השתלות שיניים ביום אחד

אם גם אתם שמעתם על ביצוע השתלות שיניים ביום אחד וחשבתם שמדובר במדע בדיוני – תנו לנו לשנות את דעתכם כי מדובר בפרוצדורה שכיחה ואפילו מקובלת וממש לא דמיונית. האמת היא שביצוע השתלות שיניים ביום אחד מתאימה כמעט לכולם, למשל אנשים שמעוניינים בביצוע השתלות שיניים במהירות בגלל חרדה או בגלל ארוע עתידי חשוב. האמת היא שלא ממש משנה מה הסיבה שלכם מסיבה אחת – העובדה הכי חשובה היא מי רופא השיניים שמבצע את ההשתלה.

למעשה, ביצוע של השתלות שיניים ביום אחד היא ככל השתלת שיניים אחרת, למשל היא נעשית רק בעקבות הדמייה ממוחשבת לקביעת המיקום המדויק של השתל. ואל יקל הדבר בעיניכם כי קביעת השתל במדויק משפיעה לטובה גם על משך ההחלמה, כלומר מקצרת אותה למינימום ההכרחי. למעשה, בהשתלה זו ההחלמה של השתל מבצעת בו זמנית עם החלמת החלל של השיניים שנעקרו, כך שנחסך לכם זמן החלמה יקר.

השתלות שיניים ביום אחד – לא מה שחשבתם

למעשה, ביצוע של השתלות שיניים ביום אחד היא ממש לא מה שחשבתם ולא קרובה לסרטי האימה. אמנם יש אי נעימות כמו בכל טיפול שיניים אבל היא מוגבלת ליום אחד בלבד. והיתרון הגדול בהשתלת שיניים ביום אחד – אין מצב שתשארו ללא שיניים בפיכם ולו ליום אחד. עם זאת, למרות העובדה שטיפול השתלת שיניים ביום אחד מתאימה לרבים אינה מתאימה למקרים הבאים:

  • מקרים בהם אין מספיק עצם באזור השתל. במקרים אלו יהיה קשה לקבוע את המיקום המדויק של השתל, לכן נדרשת עבודה דנטלית ממושכת יותר ואי אפשר להשלימה ביום אחד בלבד.
  • מקרים בהם יש זיהום בפה לאחר עקירת השיניים כהכנה לשתל, מה שהופך את כל התהליך לממושך כי נדרשת קודם כל החלמה.

עם זאת, בהשתלות שיניים כמו בתחומים אחרים בכלל ובתחום הדנטלי בפרט, יש לפנות אך ורק למומחים שזהו מקצועם ואמנותם. אחד הטובים ביותר הוא ד"ר ערן שומר שבאמתחתו רישיון לעסוק ברפואת שיניים בישראל ובאירופה. לד"ר שומר נסיון רב בתחום הדנטלי בעיקר בתחום האסתטי, השיקומי והכירורגי כך שאתם בטוחים שאתם נמצאים בידיים הכי טובות תרתי משמע.

החיוך מעל לכל

ד"ר שומר מאמין שהחיוך שלכם הוא כרטיס הביקור הכי חשוב, לכן הוא יעשה הכל כדי לאפשר לכם להינות מהחיוך המושלם, למשל יעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בשיטות שונות ובמכשור הכי מודרני שיש. במרפאה של ד"ר שומר ניתן גם לעבור ניתוחי שינים בהרדמה מלאה, ניתן טיפול מיוחד לסובלים מחרדות דנטליות וככלל שמים את המטופל במרכז.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר שומר בטלפון שמספרו 072-3380889 ובמייל שכתובתו nokia1747@gmail.com. אנחנו בטוחים שלא תצטערו על הבחירה כי אין עוד מרפאת שיניים שמטפלת בלקוחותיה בסבלנות, במקצועיות ובמהירות כמו המרפאה של ד"ר שומר במוריה 9 חיפה.